WordPress сайт
Превърнете вашата визия в реалност! Професионална изработка на WordPress сайтове с персонализирани теми, плъгини и оптимизация за търсачките.



Какво включва услугата WordPress сайт
Не използваме готови шаблони от пазара — изграждаме тема и функционалности, скроени точно за нуждите на бизнеса Ви, с чиста, оптимизирана за търсачките структура.
Персонализирана WordPress тема
Разработка на плъгини по поръчка
Лесна за управление админ система
Мобилна и скоростна оптимизация
Резултатът е WordPress сайт, който е едновременно визуално привлекателен, функционален и готов за добро класиране в Google.
Хостинг и поддръжка
Всеки проект, който предаваме, е обезпечен с управляван хостинг, мониторинг на достъпността и екип по поддръжка, който отговаря — безплатни ъпдейти, бързи фиксове и директна връзка с нас, когато Ви потрябва.
Защо WordPress?
WordPress е изключително гъвкава и лесна за употреба CMS платформа, която предлага неограничени възможности за персонализация.




WordPress сайт на всяко устройство
Тестваме темата на реални мобилни, таблет и десктоп устройства, за да гарантираме еднакво добро изживяване навсякъде.






Responsive дизайн
Оформлението се адаптира плавно към всеки размер на екрана.
Бърза мобилна версия
Оптимизирано зареждане, критично за посетителите от телефон.
Тест на реални устройства
Проверяваме визията и функционалността на реални телефони и таблети, не само в симулатор.
Създаваме визуално впечатляващи уебсайтове с изключителен UX/UI
Как работим?
Ясен процес от проучване до готов, обучен да управлявате самостоятелно WordPress сайт.

Проучване и структура
Дефинираме страниците, функционалностите и целите на сайта Ви.
Създаваме визуално впечатляващи уебсайтове с изключителен UX/UI
От какво зависи цената на WordPress сайта?
Не публикуваме фиксирани цени — всеки проект е различен. Ето основните фактори.
От какво имате нужда?
Размер на проекта?
Търсачкова оптимизация (SEO)?
Сложност на дизайна?
Срок за изпълнение?
Готово ли е съдържанието?
Поддръжка след пускане?
Прогнозна цена на проекта
$0
Разработчици с дългогодишен опит в WordPress
Повече за насЗащо Web Factor за Вашия WordPress сайт?
Всеки проект започва с разбиране на Вашите цели. Комбинираме стратегия, дизайн и технологии, за да доставим дигитални продукти, които наистина работят за Вашия бизнес.
WordPress сайтове за разнообразен бизнес
Изграждали сме WordPress сайтове за хотели, магазини, услуги и корпоративни клиенти.
Последни проекти.

Nido Residence
Разработихме луксозния уебсайт на Nido Residence — семеен жилищен комплекс в София, олицетворяващ комфорт и елегантност в сърцето на столицата....

Lighthouse Golf & Spa Hotel
Създадохме представителния уебсайт на Lighthouse Golf & Spa Hotel — луксозен resort в Балчик с голф игрище, СПА център и хотел с високо ниво на...
Готови за WordPress сайт, който управлявате сами?
Разкажете ни за проекта си — ще получите план за структура, функционалности и срокове.
Стъпка 1
Планирайте разговор
Бихме искали да научим повече за Вас — целите Ви, какво работи добре и къде бихте искали подкрепа. Това ни помага да сме сигурни, че сме правилният партньор и можем да създадем план, който носи реални резултати.
Стъпка 2
Получете персонализиран план
Ще получите ясно, ориентирано към резултати предложение, проектирано около Вашите цели — без излишни неща и шаблонни цени.
Стъпка 3
Започваме работа
От първия ден сме напълно отдадени. Навлизаме в детайлите, комуникираме ясно и се фокусираме върху едно нещо: резултати, които имат значение.
Резервирайте въвеждащ разговор
Какво казват нашите клиенти за нас?
Реална обратна връзка от реални клиенти, с които имахме удоволствието да работим.
WordPress сайт — ЧЗВ
WordPress е най-използваната CMS платформа в света — гъвкава, лесна за самостоятелно управление и с огромна екосистема от инструменти. Това я прави подходяща както за малък бизнес сайт, така и за сложен корпоративен проект.
Цената зависи от броя страници, нуждата от персонализирани функционалности и интеграции, дизайна (от нулата или по одобрен концепт) и кой подготвя съдържанието.
Да, изграждаме админ система, лесна за управление без технически познания, и Ви обучаваме как да редактирате текст, снимки и страници сами.
Плъгините, необходими за функционалностите на проекта Ви, се включват в офертата — обсъждаме предварително кои са безплатни и кои изискват платен лиценз.
Имате друг въпрос?
Пишете ни и
ще Ви се обадим
Обадете се сега:
На разположение сме
от 8:30 до 20:30
всеки ден
Можем да Ви помогнем и с
Мощен инструмент за определяне позиционирането на компанията и изграждане на съгласуван визуален език, който направлява всяка стъпка от пътя на бранда.











